Відгуки про компанію MIR-BELYA
- Олег П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
жуйки прийшли в дуже пом'ятій упаковці. Незнаю кого в цьому винити але неприємно було оскільки купляв як подарок
- Костянтин Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже вдячний "уважним" менеджерам цього магазину,за те, що зіпсували сюрприз до дня всіх закоханих...
Навіщо вам поле "коментарі до замовлення",якщо все одно ви його не читаєте... - Покупатель
Все добре. Коробка лише не така як на фото.
- Глоба О.
Прислали не те, що замовляла.🤔
- Глоба
Не досмотрела, все правильно.Разобрались.😄
- Глоба
- Мирослава К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Прийшло не те що замовляли, а саме замість мікс 5 смаків, лише один смак вишня . Розчарована
- Олеся И.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказала на подарок!! Жвачки Лав Из приехали в помятой коробке, она разорвалась, и вместо 100шт. - 80 шт. Не рекомендую!
- Покупець
я выбираю возврат денег, верните деньги тогда
- Покупець
- Анастасія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказала набор жвачек. Коробка пришла целая но не та которую заказала. После оплаты отписала что оплатила, но ответа не прислали, пошел в работу мой заказ или нет(( пришлось самой звонить уточнять. Просила заказ через джастин. После отправки никаких сообщений, ни номера накладной...Перед заказом прочла много плохих отзывов, но не придала значение им, а зря.
- Ольга О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Обслуживание качественное. Товаром довольна. Все соответствует описанию.
- Тетяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё быстро, товар качественный, ребенок сумкой очень доволен.
- ИринаУгода на маркетплейсі Prom.ua
