Відгуки про компанію MIR-BELYA
- Катерина У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар замовлений 1.12, перезвонили, сказали, що відправлять 2.12. Ок. 7.12 - висилають створену, але ще не відправлений номер посилки. На запитання, в чому справа, починають вигадувати, якісь історії, про некоректну роботу служби доставки. Для чого? Я. розумію бувають різні ситуації, відсутність товару, завтики, непередбачені обставини. Та передзвоніть, скажіть, як є, вибачтесь за затримку, всі ми люди. Але отаке хамське відношення, це соу мач. Якість товару, ще не перевіряла, але сервіс і обслуговування клієнта повний нуль.
- Покупатель
- Таня Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена Л.
- Олена З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
все очень оперативно! товар соответствует описанию.
спасибо большое! - Татьяна М.
- Ірина Ч.
Светильник отличный, очень хорошо вписался в интерьер
- Покупатель
- Ирина Р.
Заказ пришёл очень быстро, гирлянды очень классные,заказала сразу 2 и не пожалела. Рекомендую
- Ирина К.
