Корзина
Товары для отдыха с скидками !!!жми
MIR-BELYA - у нас есть все
+380 (97) 462-05-26
Корзина

Отзывы о компании MIR-BELYA

  • Людмила
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Благодарю, все отлично

  • Вика П.
    Нейтрально
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Из выбранных двух коробочек одна не соответствует отправленной.

  • Катерина П.
    Хорошо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Татьяна Х.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    нормально, если тебя не обманули так что надо восхищаться. все нормально, вовремя, товар качественний.

  • Євгеній Б.
    Очень плохо

    Категорически НЕ рекомендую.Заказ не соответствует картинкам на сайте.Прислали на своем усмотрение. Позвонил сказали ми свяжемся уточним и полная тишина.И все это перед 14 февраля .Отличный СЮРПРИЗ.Буду писать в Prom. В защиту потребителей.Моральную и финансовую компенсацию по полной.

  • Покупець
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Товаром задоволенна, хоча читала багато негативних відгуків, але все таки не розчаровувалася) відправляли 2 дні, але по мої винні, так як чек з оплатою я кинула пізніше, ніж оплатила) товар супер, посада для діток шик)))

  • Сергей П.
    Хорошо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Все добре, замовлення приїхало швидко. Велика заслуга компанії Justin, по відношенню до Нової пошти, плюс безкоштовно. Очікував що коробка з шоколадками буде більшою, але не критично. Раджу продавця.

  • Олександр К.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Ціна вказана була одна, а відправили по більшій, опис товару був зовсім інший від того товару, що відправив покупець. Не рекомендую даного продавця!

  • Богдан Н.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Заловляла блок жувальних гумок " Love is" (мікс)! Мало того , що була пом'ята коробка та порвана плівка, то ще й не й не мікс а зі смаком апельсина прислали!!! Менеджер не зателефонував, змушена була зв'я зватися зник сама!!!! Не рекомендую нікому🙁Розчарована, тому що це мав бути подарунок...

  • Юлія Н.
    Отлично

    Хороший наборчик за небольшие деньги. Отправили быстро. Рекомендую.